Jsme Wolt. Služba na doručování toho nejlepšího jídla ve městě, původně z Finska, země nejšťastnějších lidí. Moc rádi Vás poznáváme! Rádi bychom se s Vámi setkali na informativní prezentaci, kde se o Woltu a práci kurýra všechno dozvíte. Předtím, než se setkáme, prosíme o vyplnění krátkého dotazníku, abychom Vás mohli co nejdříve kontaktovat. Díky a budeme se těšit!

Join Wolt as a courier partner!
We are a Finnish tech company offering the best food delivery service in Prague. We would love to meet you and give an informative presentation about everything related to being a courier partner. Before we can invite you to our office we would need you to fill up this survey so we can contact you as soon as possible!
Start
press ENTER
Díky moc za váš zájem / Thank you for your application {{answer_v6BhckIarUCR}}!
Právě Vám posíláme informační email. Zkontrolujte prosím svou emailovou schránku!
Zatímto se prokousáváme všemi přihláškami, koukněte na wolt.com!
Pokud dostanete chuť na něco dobrého, máme pro vás slevu 150 Kč na první objednávku. Stačí v aplikaci zadat promo kód KOLOSKUTRAUTO / We have now sent you an email with some important information, please go and check it out. While waiting you can get to know us by visiting Wolt.com. If you are hungry we have a discount of 150 CZK for your first order. Simply enter the promo code KOLOSKUTRAUTO while registering to the Wolt app.